Ubezpieczenia komunikacyjne

Polisy indywidualne oraz programy dla firm.

Każde auto jest inne – podobnie jak potrzeby naszych Klientów. Właśnie dlatego zaproponujemy Ci ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NNW, GAP i Assistance, które wpisuje się w Twoje indywidualne potrzeby oraz gwarantuje pakiet korzyści.

Dokładnie to zyskujesz:

  • oszczędności nawet do 30%
  • cenny czas
  • pewność szybkiej likwidacji szkód
  • dedykowanego opiekuna
  • profesjonalną obsługę

Od wyboru polisy po likwidację szkody – gwarantujemy Ci kompleksową obsługę. Pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru ubezpieczenia, przejmiemy wszelkie formalności oraz zajmiemy się likwidacją szkody od A do Z, zapewniając profesjonalną pomoc prawną.

 

Indywidualne ubezpieczenia samochodowe

Przed tobą długa droga.

Które ubezpieczenie OC wybrać?

Jak mogę zaoszczędzić na AC?

Czy w razie czego na pewno dostanę auto zastępcze?

Jak wynegocjować lepsze warunki?

Kto zajmie się likwidacją szkody?

Skontaktuj się z nami. Zmienimy każde Twoje pytanie w konkretną odpowiedź, a następnie w optymalne rozwiązania. Wszystko po to, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo oraz wymierne korzyści finansowe.

100%

bezpłatnie

Chcesz zapytać, ile to kosztuje?

Usługa brokerska jest całkowicie bezpłatna, ponieważ wszystkie koszty ponosi ubezpieczyciel.

Ubezpieczenia komunikacyjne dla firm

Oferta klasy biznes.

Jako broker obsługujemy wielkie korporacje, duże, średnie i małe firmy, zapewniając wszystkim Partnerom obsługę na najwyższym poziomie.

   

Naszą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych polecamy przedsiębiorstwom z całej Polski, a zwłaszcza firmom działającym w Poznaniu i Województwie Wielkopolskim.

1. Audyt potrzeb

Wykonamy dla Twojej firmy specjalistyczny audyt. Na jego podstawie precyzyjnie dokonamy charakterystyki analizy ryzyka oraz zdefiniujemy realne potrzeby w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

2. Program flotowy

Stworzymy indywidualny program prewencyjny, który dopasujemy do realnych potrzeb, możliwości budżetowych oraz profilu biznesowego Twojej firmowej floty.

3. Negocjacje i umowa

Na podstawie pełnomocnictwa pomożemy Ci dokonać wyboru Towarzystwa Ubezpieczeniowego i przeprowadzimy skuteczne negocjacje. W umowie generalnej zagwarantujemy Twojej firmie niezmienność stawek przez cały okres jej trwania.

4. Likwidacja szkód

Zapewniamy Twojej firmie kompletną, rzetelną i szybką obsługę oraz pełne wsparcie procesu likwidacji szkód. Dodatkowo proponujemy profesjonalne szkolenia flotowe – w zakresie zarządzania i bezpiecznej jazdy.

Możesz nam zaufać

Pamiętaj że prawidłowe zarządzanie flotą samochodową może przyczynić się do obniżenia kosztów ubezpieczenia. Jako broker, dysponujemy fachową wiedzą. Współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami komunikacyjnymi.

Jesteśmy zespołem specjalistów.

Włącz ciekawość

Czy wiesz, że...

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń samochodowych.

OC

Komunikacyjne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące zakres ochrony szkody wyrządzonej osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów.

AC

Ubezpieczenie komunikacyjne Autocasco, które gwarantuje rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony (all risk) umożliwia dopasowanie zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie szyb

Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów, naprawy lub wymiany szyb w w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek włamania lub wandalizmu). Co bardzo ważne, zdarzenie objęte ubezpieczeniem nie powoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC.

Ubezpieczenie NNW

To ubezpieczenie komunikacyjne od następstw nieszczęśliwych wypadków, które obejmuje kierowcę oraz pasażerów znajdujących się w pojeździe.

Assistance

To dodatkowa opcja do ubezpieczenia komunikacyjnego AC lub OC, która zapewnia uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

GAP

Ubezpieczenie komunikacyjne, które zabezpiecza przed ryzykiem straty finansowej spowodowanej utratą wartości pojazdu w przypadku wystąpienia kradzieży lub szkody całkowitej.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Wybierz pewność najlepszych i opłacalnych rozwiązań

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji.